BR-17CAM-2M: Replacement Borescope Probe with 17mm Camera
PDF
BR-17CAM-2M_UM.pdf (827 views)
78" (2m) semi-rigid probe with 0.75" (19mm) connector
Features:
  • 17mm Camera diameter
  • 78" (2m) semi-rigid gooseneck